One Bedroom,Central Location Wifi&Ac
Komfortabel One Bedroom,Central Location Wifi&Ac Cancino er et godt sted at bo på i Santo Domingo Este område i en rimelig afstand fra Parque Los Tres Ojos.
Indkvarteringen ligger inden for 15-minutters gangafstand fra Cancino bymidten, 550 meter væk fra UAPA Universidad Abierta Para Adultos. Gæsterne kan nå til Colón Fyrtårn og Museum indenfor 15 minutters kørsel. Det nærmeste busstoppested er Omsa, inden for kun 850 meter.
14 minutters gåtur tager gæsterne til steakhouse El Humito.
- Lufthavne
- La Isabela International lufthavn22 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Parkering
- Kæledyr tilladt
På værelset
- Klimaanlæg
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra One Bedroom,Central Location Wifi&Ac hotel?
Det vil tage dig en 15 minutters gang at komme til byens centrum fra One Bedroom,Central Location Wifi&Ac hotel. - 🚗
Kan jeg parkere min bil i nærheden af et One Bedroom,Central Location Wifi&Ac hotel?
Du kan parkere dit køretøj på et One Bedroom,Central Location Wifi&Ac hotel ved en parkeringsplads. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra det One Bedroom,Central Location Wifi&Ac hotel?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra det One Bedroom,Central Location Wifi&Ac hotel ved 11:00. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Cancino hotellet?
Du kan bo på Cancino hotellet med dine kæledyr.